Červen 2013

Videoodpovědi 3.

26. června 2013 v 10:08 | Metalová Princezna |  Výlevy srdce.
Konečně sem přidávám slíbené odpovědï na Vaše otázky, které ste nám s Khali položili, a že jich nebylo málo. Moc děkujeme.:)
Omlouvám se za záhadný přechod z přírody do mého pokoje, musely jsme video točit nadvakrát kvůli paměti foťáku.
Snad se Vám video bude líbit, budeme rády za všechny ohlasy a komentáře. A ano, jsme trochu bláznivé...
Některé mé odpovědi nejsou pravdivé, je jen na Vás, jestli je poznáte.;)


Anna Karenina-L.N.Tolstoj

13. června 2013 v 18:33 | Metalová Princezna |  Přečteno
Anna Karenina

Tedy už tě pomalu ale jistě dočítám Aničko. Ale tedy dáváš mi zabrat. Já, člověk, který jen vidí tlustší knihu a už se od ní drží dál, jsem povinna najednou číst takovou bichli.
Nicméně i přes mé začáteční obavy jsem zjistila, že je to kniha poměrně čtivá, nejsou zde žádné složité věty a výrazy, jak jsem od tohoto ruského autora očekávala a opravdu se kniha dá přečíst poměrně rychle(vzhledem k počtu stran).
Upřímně mě příběh knihy moc nezaujal, protože nemám ráda takové ty dívčí romány a témata spojená s láskou a řešením vztahů, zachránila to až Annina sebevražda(pardon,jsem v tomhle opravdu hnusná,já vím), ale na to jsem se těšila snad celou knihu.
Přiznám se, že kdyby tato kniha nebyla v seznamu povinné literatury k maturitě, asi bych se jí i nadále obloukem vyhýbala. Mohu ji ale doporučit, spíše těm, kteří se vyžívají v tomto žánru nebo je zajímá ruská literatura.
Není to sice kniha, po které bych sáhla klidně ještě párkrát znova a pročetla ji, nicméně autor má mou velkou poklonu.

Otázky na videoodpovědi

8. června 2013 v 10:49 | Metalová Princezna
Ahoj,pár lidí bylo opět pro, abych natočila další videodpovědi.
Rozhodla jsem se Vám vyjít vstříc ovšem s malou(velkou) obměnou. Rozhodly jsme se mou milovanou Khali natočit videoodpovědi společně, proto se ptejte klidně tu nebo na jejím blogu na cokoliv, co Vás zajímá, ať už mě nebo Khali.Metalfest 2013

3. června 2013 v 18:02 | Metalová Princezna |  Co mě zaujalo
31.5.-2.6.2013
King Diamond, Korpiklaani, Kataklysm, Satyricon, Sonata Arctica.
Výsledek?
Voda,samá voda.Všude jen voda. Přijeli jsme v 10 hodin večer o den dřív. Samozřejmě pršelo. K našemu hroznému zjištění byl povrch kempu více bahnitý než travnatý a místy se na něm vyjímaly velké a někdy i poměrně hluboké kaluže. Stavět v těchto podmínkách ve tmě stan byla poměrně sranda. Snažili jsme se najít alespoň trochu sušší místo, když už úplně suché se najít nedalo. Můj první pohled při ranním probuzení se zastavil na malé kaluži vedle mé hlavy, kapalo ze střechy stanu. Leželi jsme s přítelem oba totálně promáčení. Kabáty, na kterých jsme leželi, abychom nepromokli úplně, byli durch mokré, trička jakbysmet. Co teď? Obléct se do mokrého? Nic jiného nám nezbylo.
Další překvapení nás čekalo při otevření stanu-přes noc napršelo opět něco více vody a před vchodem do stanu se vytvořila kaluž. My se však rozhodli s přítelem bojovat a jen tak se nevzdat. Našli jsme opodál místo, které bylo sice podmáčené, ale ne tolik, aby ze spodu promokl stan, proto jsme zde náš malý příbytek přestěhovali. A vydali se na nákupy do Kauflandu. Koupili jsme pořádně velkou roli papírových ubrousků, dvě plážové podložky a šňůru na prádlo. Útěchou nám mohlo být, že jsme přes celý kemp slyšeli hádat se dva nejlepší kamarády, kteří s námi jeli v jednom kupé na místo. Jeli o den dřív jako my, aby mohli postavit stan, jenže byli tak napití, že toho nebyli schopní. Zlámali tyčky ke stanu. Celý kemp se šel na to divadélko podívat a skvěle se bavil. Nakonec se dva zoufalci rozhodli svůj stan zapálit, bohužel byl natolik mokrý, že nevzplanul. Jenomže počasí se stále nevzdávalo, neustále pršelo, kaluže se zvětšovaly. V mokrém oblečení byla poměrně zima a nepohodlno. A tak jsme se rozhodli v pátek kolem 8 hodiny odjet. Z celého festivalu jsem tedy viděla jednu českou skupinu.:(
Snad bude příště lépe. Přidávám pár fotek pro představu od mého kamaráda Petra Navrátila.