Září 2013

Tipy na horory

23. září 2013 v 18:48 | Metalová Princezna |  Co mě zaujalo
Poslední dobou,za pozdních podzimních či chcete-li deštivých večerů, trávíme s přítelem hodně času u filmů.
Vzhledem k tomu,že už jsme zkoukli několik hororů,které mě svým způsobem zaujali,líbili se mi nebo je naopak považuji za naprostou kravinu,rozhodla jsem se jich sem pár dát jakožto inspiraci pro dlouhé chvíle.
Začnu s filmem, který se mi líbil nejvíc. Byli jsme na něm v 9 v kině a byla jsem podělaná až za ušima.:D

V zajetí démonů
Jedná se o klasickou duchařinu. Šťastná rodina se nastěhuje do nového domu a doufá, že konečně najde svůj klid.
Ještě ale netuší, že se zde předtím stalo několik brutálních vražd. Příběh je natočen podle skutečných událostí. Světové známí manželé Ed a Lorraine Warrenovi-vyšetřovatelé paranormálních jevů jsou přizvání do domu, aby našli příčinu prapodivných událostí,které se v rodině a v domě začnou dít. A panenka Annabell,brr..ta je vážně škaredá.

Předem upozorňuji,že scéna se skříní a ve sklepě je ta nejhorší.
ČSFD momentálně 82%

Zrcadla 2
Hlavní hrdina Max je stále otřesený z autonehody, a tak přijme alespoň práci bezpečnostního hlídače v otcově obchodním domě.
Ten ovšem zjistí,že se mu v zrcadlech zobrazuje obraz mladé dívky. Od této chvíle začne v budově umírat čím dál více lidí a Max začíná být podezřelý z vraždy. Nahlásí tedy, že v domě straší,aby obhájil svou nevinu a zastavil tento přízrak.

Tak ty lekačky jsou vážně škaredé.
ČSFD momentálně 42%.

Mama
Lucas pět let marně hledal své malé neteře Lilly a Victorii,které po matčině smrti i s otcem zmizely.Obě dívky jsou nalezeny v lesní opuštěné chatě ve zpustošeném stavu. Lucasovi s jeho přítelkyní jsou dívky svěřeny do péče.Po čase ale začínají mít pocit,že i s dívkami přišla neznámá osoba,která je celou dobu ,,vychovávala" a pomáhala jim přežít a teď se jich rozhodně nehodlá vzdát.

Scéna,kde jsme poprvé spatřili mámin obličej,nás málem připravila o zdraví,ale potom už jsme se tomu jen smáli.
,,Seru na to,budu koberec.":D
ČSFD momentálně 69%.

A teď film, který mě absolutně nebavil.

Temné nebe
Život rodiny Barettových se začne měnit potom,co je začne pronásledovat temná síla(čtěte černí ufoni).
Rodinu napadne teprve v polovině filmu zavést v domě kamery a samozřejmě jim nedojde,že ufoni zruší signál,proto na obrazovce nepůjde nic vidět.Navíc má horor otevřený konec,což já nemám ráda. Nemám k tomu,co dodat.
Na ČSFD momentálně 64%.

Retouch 0.5

11. září 2013 v 9:54 | Metalová Princezna |  Retouches

Live your dreams

9. září 2013 v 17:57 | Metalová Princezna |  Výlevy srdce.
Dnes jsem náhodou narazila na youtube na jedno krásné video, které mě hodně posílilo. Doporučuji dokoukat až do konce, i přesto, že vás to v polovině přestane bavit. Protože naše sny jsou pouze naše a je jen na nás, jestli si je začneme plnit i přes to, kolik sil nám to vezme, až budeme překonávat překážky na cestě k jeho splnění. I já mám svůj sen, který si plním, i přes to, kolik sil mi občas bere (ale i dává) a jak je občas těžké vydržet. Mnohokrát už jsem chtěla všechno vzdát a zahodit, ale to by přece mohl udělat každý. Jsem bojonvice a budu bojovat až do konce.
Nesni svůj život, ale žij svůj sen!